Bahçe Çiçek Avcılar / Güvenli ödeme - Hızlı teslimat %100 Güvenli Ödeme
Giriş Yap Yeni Üye Kaydı!  
 
Çiçeğe Göre
Gönderime Göre
Hazırlanışa Göre
  SEVGİLİLER GÜNÜ 2020 KOLEKSİYON & TASARIM | Banka Hesaplarımız | Yardım | İletişim
Sık Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?


Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden online olarak ya da (0212) 593 5 593 nolu telefonu arayarak Müşteri Hizmetlerimizden telefonla verebilirsiniz.
Web sitemizden online sipariş vermek için beğendiğiniz ürünün altında bulunan Sipariş butonuna tıklayarak sipariş sayfasına geçebilir, tek sayfadan oluşan sipariş ekrandaki bilgileri doldurarak sipariş ve ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca üyelik kaydı yapmanıza gerek yoktur.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?


Ödemelerinizi web sitemiz üzerinden Kredi Kartı ve ya Banka Kartı ( Debit Kart ) ile online, (0212) 593 5 593 no'lu Müşteri Hizmetlerimizi arayarak Kredi Kartı ile telefonda, Banka Havalesi / EFT ile ya da Paypal ödeme sistemi ile yapabilirsiniz. Ödemelerinizi Master ya da Visa Kredi Kartıları ile yapabilirsiniz. American Express kartı ile ödemelerinizi PayPal ödeme sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında elden nakit ödeme ya da posta çeki ile ödemeleri maalesef kabul edemiyoruz.

Siparişim İstediğim Tarih ve Saatte Teslim Edilir mi?


Çiçek siparişlerinde, sipariş esnasında seçmiş olduğunuz ( 09:00-13:00, 09:00-15:30, 12:30-18:00 ve 17:00-21:00 ) saat aralıkları içinde teslim etmekteyiz. Düğün, cenaze ve nikah gibi törenlerde tam saatinde teslimat yapmaktayız. Bu gibi durumlarda uygun teslimat saat aralığını seçerek tam tören saatini sipariş sayfamızdaki Bize Mesajınız kısmında bildirebilirsiniz. Çok nadiren de olsa belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, yol çalışmaları, beklenmeyen araç arızaları vb durumlardan kaynaklanabilecek gecikmelerden dolayı teslimat zamanı istem dışı değişebilmektedir. Çikolata, Kurabiye gibi kargolu ürün siparişlerinde teslim edilecek mesafeye göre kargo tarafından 1 ile 4 gün arasında teslimat yapılmaktadır.

Teslimat Yapıldığında Nasıl Haberim Olacak?


Sevkiyat işlemini tamamlayan araçlarımız bölgelerine geri döndüklerinde, teslimat bilgileri sisteme girilmekte ve tercihinize göre SMS ve/veya E-Mail ile teslimat bilgileri size ulaştırılmaktadır. Araç geri dönüşleri sevkiyat saati sonunu bulduğundan teslim bilgisi bazen teslimat saatini geçebilmektedir.
Günün son servisi olan 17:00 - 21:00 sevkiyatı teslim bilgisi bildirimi ertesi güne sarkabilmektedir.
 

Alıcıya Ulaşılamazsa Siparişim Nereye Teslim Edilir?


Teslim adresinde bulunamayan alıcının çiçeği komşuya, apartman görevlisine, güvenliğine, iş arkadaşlarına, birim amirlerine; Düğün, Nikah ve ya Açılış gibi törenlerde görevliye imza karşılığı teslim edilir.

Sipariş Fiyatına Yol Ücreti Dahilmi?


Şehir merkezlerine yapılan sipariş teslimatlarında fiyatlarımıza yol ücreti dahildir. Merkez dışındaki yerler için sipariş sayfamızda il, ilçe ve semt seçimi sırasında yol ücreti ekrana ve toplam ödeme tutarına yansıyacaktır.

Ödeme İşlemleri Sonrası Bilgi Veriyormusunuz?


Kredi kartı ile online ödemelerinizde eş zamanlı olarak siparişleriniz işleme alınmakta ve ödeme alındı bilgisi e-mail ile gönderilmektedir. Diğer ödeme yöntemleri ile yapılan işlemlerde ödeme alındığında siparişiniz işleme alınarak e-mail ile bilgi gönderilmektedir.

Nereden Teslimat Yapıyorsunuz?


Çağrı merkezimiz İstanbul'da hizmet vermektedir. İstanbul'da size en yakın bayi ve iş ortağımız ile siparişlerinizi teslim ediyoruz.

Siparişim Resimde Görüldüğü Biçimde mi Hazırlanıyor?


Resimlerde görmüş olduğunuz ürünler aynı şekilde hazırlanmakta olup bölgeye göre olabilecek değişikliler ürün açıklamalarında belirtilmektedir. Mevsim ve stok durumu sebebiyle bazı durumlarda yapılabilecek renk, vazo gibi değişikliklerde; en az değişen ürünle aynı kalitede ürün kullanılmaktadır.

 

  Çiçek siparişi teslim edildiğinde mail ile teslimat bilgilendirilir.
E-Posta İle Teslimat Bilgisi
Çiçek siparişi teslim edildiğinde sms ile teslimat bilgilendirilir.
SMS İle
Teslimat Bilgisi
Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
Çiçek Karnavali Facebook
Facebook'ta Takip Edin
Çiçek Karnavali Twitter
Twitter'da Takip Edin
Çiçek Karnavali FriendFeed
FriendFeed'de Takip Edin
Çiçek Karnavali Blog
Blog Sayfamızı Takip Edin
 
 
Anasayfa  |  Haberler  |  Kampanyalar  |  Hakkımızda  |  Sık sorulan Sorular  |  Gizlilik ve Güvenlik  |  Satış Sözleşmesi  |  Üye Sözleşmesi  |  İletişim
 
Tüm Hakkı Saklıdır © 2023 - Bu Site "Bahçe Çiçek Avcılar / Güvenli ödeme - Hızlı teslimat" aittir.
Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
 
 
Web Tasarım: Vizly.Com